KONST / Litografier / Färglitografi 14034192
nr 1403 4192
Mats Norryd
(1944-1989), Sverige
Färglitografi, 3 st. Signerade, yttermått inklusive ram: 52x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:57:35
11/6 15:36:14
150 kr
12/6 21:46:00
Mats Norryd
Läs mer om Mats Norryd